چاپ

اگر به دنبال چاپ ارزان و سطح کیفی پایین هستید، لطفا از ما استعلام نگیرید. جناب آقای قدیر پور مدیریت محترم واحد چاپ آو (کارشناس ارشد گرافیک و ۲۰ سال سابقه ی نظارت بر امور چاپی) آماده است تا بهترین سطح کیفی چاپ را در اختیار شما مشتریان محترم قرار دهد.

{slider چاپ افست|closed}

چاپ افست جهت استفاده برای پروژه های با حداقل تیراژ ۱۰۰۰ عدد استفاده می شود، که با دستگاه های چاپ دو ورقی، GTO و چهار و نیم ورقی تهیه می شوند، لازم بذکر است در صورت نیاز به چاپ فوق با کیفیت گروه خلاقیت آو توانایی ارسال فایل شما به چاپخانه های کشور همسایه (ترکیه) را نیز دارد.

موارد قابل انجام در چاپ افست: کتاب های صنعتی و تبلیغاتی، کاتالوگ، بروشور، پوستر، جعبه ی محصولات و کارتن های مادر، چاپ های محل فروش و نمایشگاهی، اوراق اداری و . . .

{slider چاپ دیجیتال}

چاپ دیجیتال: جهت استفاده برای پروژه های با تیراژ پایین و ضروری استفاده می شود که نیاز است در بازه زمانی کوتاهی انجام پذیرد، که با دستگاه های پرینت دیجیتال، بنر و فلکسی، انجام می پذیرد.

موارد قابل استفاده: کاتالوگ، بروشور، پوستر تا سایز A3، بنر رسانه های شهری، تابلوهای فلکسی، چاپ سی دی دیجیتال، کارتهای PVC , Laminate و سازه های نمایشگاهی

{slider چاپ هلیو}

جهت استفاده برای پروژه هایی با تیراژ بسیار بالا (حداقل ۵۰۰۰۰ عدد) می باشد که به صورت سیلندری یا کلیشه های ژلاتینی می باشد و قالبا برای استفاده بسته بندی محصولات مختلف استفاده می گردد.

موارد قابل استفاده: بسته بندی های غذایی، دارویی، بهداشتی و صنعتی

{/sliders}